Biedronka zatrudnia emerytów, seniorzy pod lupą Biedronki!

biedronka praca senior

Jeśli jesteś osobą, która z jakiegoś powodu, nie chce dorabiać na telefonach, jak radziłem w moim felietonie „Jak dorobić w domu”, to mam dobrą wiadomość, bo są tacy, którzy stawiają na dojrzałość i bez wątpienia dobrze na tym wyjdą.

Praca w Biedronce dla emeryta

SE.pl przypomina, że od marca 2018 r. Biedronka wprowadziła nowe stanowiska pracy: kasjera oraz pracownika sklepu. Bowiem, niektórzy zainteresowani pracą deklarowali chęć wyłącznie pracy przy kasie fiskalnej, inni byli bardziej zainteresowani pracą na sali sprzedaży. InnPoland wyjaśnia, że Biedronka postanowiła, przyjmować ludzi na posady, gdzie do ich obowiązków będzie należeć tylko praca przy kasie bez konieczności rozkładania towarów.

Seniorzy do Biedronki, ale za ile, jaka płaca?

Zrobiłem szybki research i okazuje się, że na stanowisku sprzedawca-kasjer można zarobić 2650 zł brutto – na początek, bo z czasem pensja rośnie do 2950 zł brutto, a w największych miastach 3550 zł brutto (po 3 latach pracy).

Wiem, Biedronka nie jest Polska, ale cóż teraz jest polskie? Ponadto, praca na kasie, to wprawdzie nieco nużące zajęcie, ale przejrzałem ich ogłoszenia i okazuje się, że nie trzeba tam siedzieć 8 godzin, bo mają wymiar etatu dopasowany do potrzeb, czyli pół etatu i 3/4.

Jeśli, ktoś potrzebuje pracy, proszę zamieść ten materiał na Facebooku. Kolejny film w przygotowaniu, więc dzięki i do następnego!