Cardina pożyczki, kredyty – opinie i komentarze o kartach kredytowych

Firma pożyczkowa Cardina ma dobre opinie w internecie, więc najwyższy czas by się jej przyjrzeć. Komentarze klientów skupiają się na dobrej opiece konsultanta i atrakcyjnym oprocentowaniu. Poniżej analiza Cardiny.

Co to jest Cardina ?

Cardina jest pozabankowym wydawcą kart kredytowych kierującym swoją ofertę do klientów szukających nowoczesnych rozwiązań, ale również stabilnego kredytowania. Za pomocą karty kredytowej Cardina, uzyskujesz dostęp do odnawialnego limitu kredytowego na terenie całego świata. O zaletach i wadach poniżej.

“W 2017 roku uzyskaliśmy licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i jako pierwsi w Polsce, chcemy wydawać pozabankową kartę kredytową dla wszystkich. “

Polecamy również poniższe usługi pożyczkowe, dobrze oceniane na rynku:

Nasza ocena pożyczek Cardina

Na podstawie opinii i komentarzy z internetu śmiało możemy wystawić ocenę 7/10. Nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy na temat Cardiny. Jednak oferta jest nowa i zalecamy skorzystać z ofert o dobrej renomie. Zobacz nasz ranking pożyczek TUTAJ >

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o kartę kredytową Cardina?

Wniosek o kartę można złożyć online na stronie cardina.pl. Wystarczy przygotować dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

Pożyczka i karta kredytowa – najważniejsze różnice

Ważną różnicą pomiędzy pożyczką, a kartą jest sposób przyznawania wsparcia finansowego. Bowiem, pożyczka przydzielana jest raz, a czas spłaty jest dosyć krótki( w zależności od firmy). Kwota jest wypłacana na konto, a my możemy dowolnie nią dysponować do momentu, gdy nie wyczerpiemy środków. Karta kredytowa działa zupełnie inaczej, bo zostaje nam przyznana odnawialna linia kredytowa, czyli do wykorzystania mamy stałą kwotę pomniejszoną o nasz obecny dług. To taka pożyczka, która stale się odnawia.

Jaki limit mogę otrzymać?

Jak dowiadujemy się na oficjalnej stronie, minimalna wysokość limitu kredytowego w rachunku wynosi 600 zł, wysokość limitu ustalana jest indywidualnie w oparciu o zdolność kredytową klienta. W przypadku terminowej spłaty zadłużenia istnieje duża możliwość podwyższenia przyznanego limitu.

Warto zaznaczyć, że wydawcą karty jest Cardina Sp. z o.o która posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wydawana jest ona we współpracy z MasterCard i Santander Bank S.A.

cardina
Cardina daje pożyczki na karcie kredytowej.

UWAGA: Podpisanie umowy następuje w momencie akceptacji warunków umowy poprzez przelanie 1 gr z Twojego rachunku bankowego na rachunek Cardiny.

karta cardiny
Zaletą Cardiny jest możliwość spłaty minimalnej i elastyczny termin spłaty

Do jakiej wysokości może być udzielony limit kredytowy w Cardinie?

Pożyczkodawca Cardina oferuje swoim klientom limity kredytowe w wysokości od 600 do 5000 PLN. Wysokość udzielonego limitu kredytowego może czasami być uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytobiorcy. Jak wspomnieliśmy powyżej, w obecnej chwili, Cardina umożliwia wydanie jednego rodzaju karty kredytowej, a każdy klient może wnioskować o jedną kartę kredytową. Stąd dobre opinie i komentarze na temat tej formy pożyczania pieniędzy.

Ile wynosi minimalna kwota spłaty pożyczki?

Nie trzeba spłacać co miesiąc całego zadłużenia na karcie w Cardina, wystarczy spłacać jedynie minimalną kwotę spłaty która wynosi 15 procent zadłużenia. Z kolei informację o minimalnej kwocie do spłaty otrzymasz w miesięcznym zestawieniu, który po zakończeniu każdego okresu zostanie wygenerowany i wysłany na adres e-mail wskazany we wniosku lub pocztą na adres korespondencyjny.

Zestawienie zawiera :

 • listę wykonanych transakcji i naliczonych opłat i prowizji w danym okresie rozliczeniowym;
 • dostęp do informacji oraz zestawień z poprzednich miesięcy możliwy jest również po zalogowaniu do Panelu Klienta;
 • minimalną kwotę spłaty, numer rachunku oraz termin spłaty który zawsze przypada na 14 dzień od daty wygenerowania.

Jakie muszę spełniać warunki, aby złożyć wniosek o kartę Cardina ?

Aby otrzymać kartę kredytową (pożyczkę) w Cardinie, musisz spełniać następujące warunki :

 • Posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej;
 • być w wieku od 20 do 75 lat;
 • posiadać aktywny telefon komórkowy.

Czy można zwiększyć limit kredytowy w karcie kredytowej Cardina ?

Można złożyć wniosek o zwiększenie limitu kredytowego w karcie kredytowej za pośrednictwem:

 • panelu klienta;
 • telefonicznego kontaktu z biurem obsługi klienta;
 • przez e-mail;
 • w siedzibie firmy Cardina;
 • tradycyjnej formy przesyłką pocztową

Kiedy można skorzystać z przyznanego limitu?

Jak informuje Cardina, podczas składania wniosku istnieje możliwość złożenia dyspozycji przelewu do 80% wartości przyznanego limitu, dzięki temu środki znajdą się na koncie osobistym w ciągu jednego dnia roboczego. Zaś pozostałe środki pieniężne będzie można wykorzystać za pomocą karty, która zostanie wysłana na adres wskazany we wniosku.

Wady i zalety pożyczki w Cardinie

Zalety:

 • nowoczesna forma (karta kredytowa);
 • profesjonalna strona internetowa;
 • brak odsetek w pierwszym roku korzystania.

Wady

 • mało opinii w sieci;
 • dosyć wysokie oprocentowanie na karcie.