Jak dorobić przez internet w domu – zarabianie w internecie

Większość osób chciałoby gdzieś dorobić, pomimo swojej stałej pracy. W internecie jest wiele naiwnych metod, które dają niewielki zarobek, przy dużym wysiłku. Poniżej proponujemy metodę, która do prostych nie należy, ale zarobić można realnie i z odprowadzaniem składek!

Dzisiaj zapraszam do ważnego odcinka, a mianowicie o dorabianiu w domu, całkowicie legalnie, a nawet ze składkami. Przeczytaj całość, by nie popełnić gafy!

Dorabianie pieniędzy z domu w internecie!

W materiale:

  1. Czy ten sposób na dorabianie jest dla każdego?
  2. Ile zarobię w ten sposób?
  3. Czy to poważna praca z umową?
  4. Jak zacząć?
  5. Jakie są minusy?

1. Czy ten sposób na dorabianie jest dla każdego?

Tak, sposób, który polecam w tym filmiku jest dla każdego, ale nie każdy wie, że można to robić w domu i samodzielnie sobie poradzić. Nie ważne ile masz lat i jakie posiadasz umiejętności, to możesz podjąć tę pracę. Oczywiście musisz być pełnoletni, a praca jest idealna zarówno dla studentów i seniorów. To prawdopodobnie najlepsza metoda by dorobić przez internet.

praca w domu przez internet
Jak zarobić w domu przez internet? To proste!

W związku z tym, że to zajęcie jest męczące dla osób z dłuższym stażem, to dzięki temu stale zwalniają się miejsca i jeśli naprawdę zależy Ci na podjęciu pracy, to się do niej dostaniesz i zarobisz realne pieniądze. O tym wszystkim, jak zarobić poniżej w artykule.

Zobacz też: Jak zarabiać na bitcoinach >

2. Ile zarobię w tej pracy?

W tej pracy zarobisz najniższą krajową czyli 13 zł 70 groszy brutto za godzinę. Możesz pracować codziennie po 8 godzin lub 4 dni w tygodniu po 6 godzin, bo wachlarz możliwości dopasowania godzin jest dosyć duży. Niestety wykonywanie tej pracy codziennie nie jest zalecane, bo bardzo szybko się wypalisz. Jednak z powodzeniem zdołasz zarobić 800 zł netto w miesiącu. Są tacy, co zarabiają 1500 zł, ale są to osoby mocno zdeterminowane.

3. Czy to poważna praca?

Można powiedzieć, że ta praca jest bardzo poważna, a nie tylko poważna, Bowiem podpiszesz umowę, która zobowiązuje Cię do rzetelnego wykonywania swojego zadania i do utrzymania tajemnicy zawodowej. Oczywiście jeśli już nie będziesz chciał pracować, to możesz zakończyć współpracę po ustaniu okresu wypowiedzenia.

4. Jak zacząć?

Ok, już nie będę trzymał Cię w napięciu. Praca polega na wykonywaniu ankiet telefonicznych przy użyciu internetu, co jest bardzo proste i bywa przyjemne. Pracę wykonuje się dla poważnego gracza, bo dla Kantar TNS, który realizuje większość badań o których słyszysz w wiadomościach. Nie musisz mieć dobrej dykcji, ani żadnych specjalnych umiejętności, a pieniądze dostajesz za godzinę pracy, a nie za przeprowadzoną ankietę. Po prostu musisz czytać i zaznaczać odpowiedzi w komputerze. To jest dziecinnie proste.

Każdy może rozpocząć tę pracę i pracować w swoim mieszkaniu. Wystarczy stałe łącze internetowe, najtańsze słuchawki z mikrofonem i zwyczajny komputer. Połączenia z respondentem są inicjowane automatycznie przez internet, więc nie ponosisz żadnych kosztów.

Po aplikowaniu na stanowisko ankietera (o czym za chwilę) otrzymasz login i hasło do swojego konta, gdzie będzie link, po kliknięciu którego ściągniesz program do obsługi ankiet.
Przez cały proces będziesz prowadzony i będziesz mógł kontaktować się ze swoim kierownikiem przez telefon.

4a. Aplikowanie na stanowisko pracy ankietera w Kantar TNS

Na to stanowisko pracy należy aplikować na stronie TNSGlobal.pl. W formularzu podaj wymagane dane i postaraj się wykazać, że zależy Ci na podjęciu dodatkowej pracy. Pierwszy dzień będzie najważniejszy, bo po zainstalowaniu oprogramowania, przejdziesz test, czyli system połączy cię z respondentami i będziesz musiał odczytać im pytania ankiety które będą wyświetlały się na ekranie. Wcześniej będziesz mógł ją czytać wielokrotnie, ale najważniejsze jest to by nie opuścić żadnego wyrazu, ani nie ominąć żądnego pytania. Nie możesz też zaznaczyć pytania, którego nie wybrał respondent, jeśli czegoś nie wiesz, musisz dopytać się kierownika, z którym będziesz w kontakcie za pośrednictwem systemu.

Jeśli zawalisz tę część, to jedyne co Ci pozostaje to prośba o kolejną szansę. Pamiętaj też że kierownicy słyszą co mówisz o pracy, nawet gdy nie prowadzisz ankiety.

Gdy przejdziesz próbę, podpiszesz umowę, wyślesz pocztą i co miesiąc otrzymasz wynagrodzenie, podane w systemie.

5. Jakie są minusy tego dorabiania?

Tak, ta praca ma minusy, ale tylko w przypadku, gdy pracujesz zbyt często lub, gdy za mocno przejmujesz się ankietami. Bowiem czytanie tego samego tekstu przez kilka godzin, potrafi być frustrujące. Oczywiście możesz jednocześnie oglądać internet czy telewizor, ale zmęczenie i tak będzie odczuwalne. Bez wątpienia nie jest to praca, która da ci bogactwo, ale ważne, że odprowadzisz składki i to, że pracujesz w domu.

Informacje powyżej, powinny wystarczy Tobie, by zarobić w domu, ale jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało w komentarzach, a chętnie pomogę.

Jeśli uważasz ze ten materiał może być dla kogoś przydatny, wrzuć go na facebooka, bo być może ktoś właśnie potrzebuje, by sobie dorobić.

Co to jest ten Kantar TNS?

Firma Kantar TNS doradza klientom w obszarach innowacji, wizerunku, komunikacji i relacji z klientami, w oparciu o dużą wiedzę ekspercką oraz wiodące na rynku rozwiązania. W Polsce Kantar TNS to jedna z czołowych firm w dziedzinie badań, łącząca spuściznę i doświadczenie TNS OBOP i TNS Pentor. TNS Polska należy do światowej sieci TNS, lidera w dziedzinie informacji marketingowej w ponad 80. krajach świata. Z kolei TNS wchodzi w skład Kantar, największej na świecie grupy zajmującej się dostarczaniem informacji i doradztwem marketingowym.

Od kilka lat TNS umożliwia pracę w domu (Cati home), a pracownik jest monitorowany poprzez odsłuch. Taka forma zarobkowania pozwala wielu osobom zarabiać pieniądze bez konieczności wychodzenia z pokoju.

Pytania i opinie o tej pracy

“Ja nie dam rady tego zainstalować, jestem słaba z internetu i mam słaby komputer”

Dasz radę, bo to jest proste i dostosowane do tego, by każdy mógł wykonywać tę pracę. Oprogramowanie instaluje się bardzo szybko, a obsługuje prościej niż Facebook!

“Trochę seplenię i mam słabą dykcję i na pewno mnie nie przyjmą”

To nie jest praca w radiu i nie musisz mieć dobrej dykcji. Wystarczy, że respondent Cię zrozumie i udzieli odpowiedzi, którą zaznaczysz w internecie. 

“Pewnie nic tam nie zarobię, bo nie mam daru przekonywania. Nikt nie chciał nigdy nic ode mnie kupić”

Praca jest płatna od godziny, a nie ilości przeprowadzonych ankiet. Nie martw się, czy zrobisz ankietę. Musisz je tylko czytać dla respondenta. Każdy pracownik ma podobną średnią ilość przeprowadzonych ankiet.