O nas (autorzy)

Witaj na naszym blogu Jakienajlepsze.pl

Cieszymy się, że do ans trafiłeś. Na stronie publikujemy autorskie felietony na temat tego, co jest najlepsze w wielu branżach. Powiesz, że “najlepsze” to bardzo ogólnikowe określenie i niewiele mówi. Owszem, ale u nas dowiesz się więcej ponieważ robimy przegląd prasy i recenzujemy dane zagadnienie.

Materiały znalezione na tej stronie publikujemy również na YouTube. Wówczas mają one formę video prezentacji. Zapraszamy do subskrybowania i przesyłania własnych pomysłów!

O nas, redakcja i te sprawy

Na tej stronie skupiamy się na sprawach ważnych, które dotyczą każdego. Czyli, przeczytasz tutaj o najlepszych słodyczach, kawach, prezentach, życzeniach świątecznych, ale też o prowadzeniu działalności gospodarczej, emeryturach, zasiłkach, pożyczkach i inwestowaniu.

Sporą część materiałów poświęcamy zagadnieniom związanym z emerytami, bo uważamy, że okres “bycia emerytem” stale się wydłuża, a ponadto dotyczy każdego człowieka. Stąd nasze zainteresowanie tematem, który powinien być istotny dla każdego.

Ponadto znajdziesz tu porady dotyczące inwestowania (złoto, kryptowaluty). Jednak nie skupiamy się na suchych matematycznych faktach, a przybliżamy czytelnikowi tematy, które nie do końca są zrozumiałe.

Felietony na stronie publikuje dwóch redaktorów. Wiele sugestii otrzymujemy od czytelników i wówczas staramy się nawiązać do oryginalnej wiadomości.

Redakcja:

  1. Marcin Domański (W portfelu) jakienajlepsze @ gmail.com
  2. Tomek Zaręba

Zapraszamy do zakładki kontakt oraz do regulaminu i polityki prywatności.