Jaki program do generowania tekstów, artykułów – synomizer, mieszarka tekstu

Istnieje wielka pokusa, by jakiś generator tekstu, który wygeneruje nam treść na stronę internetową. Jednak, wiadomo, że mieszarka, czy synomizer stworzą jedynie szkic artykułu lub tekst SEO, który nie będzie nadawał się do czytania przez ludzi. Czy istnieje coś lepszego? Okazuje się, że tak, bo właśnie wpadł nam w ręce SEOtek i postanowiliśmy go zrecenzować.

Zobacz oficjalną stronę projektu SeoTek >

Najlepszy generator tekstów

Niewielki program SeoTek, to mieszarka i synomizer w jednym, ale z tą różnicą, że uzyskane artykułu nadają się do czytania przez człowieka. Oznacza to, że ni jest to zlepek zmieszanych synonimów, które tworzą nielogiczną całość. Bowiem w tym przypadku mamy do czynienia z tekstem, który od razu możemy wkleić na stronę.

generator treści i opisów do sklepów
SeoTek.pl to idealne narzędzie dla copywriterów i twórców tekstów reklamowych.

Automatyczna treść jest bezpieczna?

Czy taka automatycznie wygenerowana treść jest legalna i czy można wkleić ją na stronę internetową lub do sklepu? Tak, bo to nie jest to całkowicie wygenerowany tekst. By otrzymać gotowy artykuł, musimy podać cztery dane, oraz określić rodzaj produktu, który zostanie opisany przez ten program.

Zatem, rezultat uzyskany jest, dzięki zaangażowaniu człowieka i jest to raczej ułatwienie pisania, niż generowanie nielogicznych treści.

mieszarka synomizer tekstów

Do czego służy ten program?

SeoTek przyda się dla osób, które muszą napisać wiele recenzji produktów w krótkim czasie. Bowiem jest to narzędzie przydatne szczególnie dla sklepów internetowych. Przykładowo, gdy chcemy uzyskać opis pralki lub lodówki, to SeoTek zrobi to najlepiej.

Wiadomo, że nie da się w nieskończoność wymyślać opisów pralek, czy kosiarek. Bowiem zawsze mamy do czynienia z taką samą (chwalebną) treścią, która różni się nieznacznie. Więc program ten zmiesza najbardziej odpowiednie zdania i pobierze synonimy, które urozmaicą tekst.

Czy wygenerowana treść jest unikalna i oryginalna?

Tak i to jest główna zaleta tego programu. SeoTek generuje opisy produktów, które znacznie różnią się od siebie. Gdy wkleisz dwa wygenerowane teksty to zobaczysz, że różnią się one od siebie o 70-90 procent. To bardzo dużo zważywszy, że są to treści, które nadają się do czytania.

Nie ma tu mowy o problemie ze “skopiowaną treścią”, bo oprócz mieszania synonimów, podajemy aż cztery własne parametry (wyrazy), a wówczas program generuje zdania znacznie różniące się od siebie

Synomizer i mieszarka w jednym

Po podaniu czterech własnych zwrotów, następuje mieszanie, a utarte zwroty zastępowane są synonimami. Więc to mieszarka i synomizer w jednym. Z tą różnicą, że teksty są naprawdę dobre i od razu można je wkleić do sklepu internetowego.

Wady i zalety tego programu

SeoTek to bardzo dobry program i o zaletach napisaliśmy powyżej. Wypada wskazać jakieś wady, więc to co nas zabolało to możliwość wybrania tylko dwóch rodzajów produktów, których opis możemy uzyskać. Bowiem do wyboru mamy jedynie kategorie: technologia i suplementy. Poza tym, wszystko jest bardzo dobrze zaprogramowane.

Zalety:

  • teksty są dobrej jakości (jak na generator);
  • teksty są oryginalne i unikalne;
  • możliwość wklejenia własnych wyrazów;
  • szybkość działania;
  • prosta obsługa.

Wady:

  • tylko dwa rodzaje produktów do wyboru.

Dlaczego ludzie korzystają z synomizerów i mieszarek tekstów?

Dlaczego ludzie to robią? Prawdopodobnie dlatego, że w niektórych branżach nie da się wymyślić nowych tekstów. Nie można kopiować też takich samych, bo Google może ukarać za zduplikowaną treść i nałożyć filtr na stronę internetową. W przypadku, gdy musimy napisać 100 tekstów zachwalających telefon, czy pralkę, generator takich opisów staje się bezcenny.

najlepsza kawa

najlepsze slodycze

najlepsze pierogi

Taki program jest znacznym ułatwieniem w pracy, bo czy człowiek, czy program będą pisali takie treści, to i tak będą miały one bardzo podobny ładunek merytoryczny. Dlaczego zatem, nie uprościć sobie tego zdania o otrzymać opisu do sklepu z generatora.

Inne generatory, synomizery i mieszarki?

Na polskim rynku jest kilka synomizerów i mieszarek. Niektóre lepsze, inna gorsze lub bezużyteczne. Niby jest wybór, ale go nie ma. Bo po co komu artykuły, które stworzone są tylko pod robota wyszukiwarki. W zasadzie nie znaleźliśmy programu, który stworzy tekst nadający się do czytania. Bowiem nie chodzi tylko o mieszanie zdań i zastępowanie niektórych wyrazów synonimami. SeoTek generuje treści, które są atrakcyjne dla ludzi i oczywiście dla robotów skanujących stronę.